Meeskond

Gert Antsu Juhataja gert.antsu@eceap.eu
Tiina Ilsen Juhataja asetäitja / Programmide direktor tiina.ilsen@eceap.eu
Elina Sulbi Finantsjuht elina.sulbi@eceap.eu
Paula Kolk Vanemprojektijuht paula.kolk@eceap.eu
Alina Aruoja Vanemprojektijuht alina.aruoja@eceap.eu
Helen Soontaga Projektijuht helen.soontaga@eceap.eu
Katrin Lugina Projektijuht katrin.lugina@eceap.eu
Anna Alen Projektijuht anna.alen@eceap.eu
Artur Aukon Projekti peaekspert (Ajakirjandus ja meedia) artur.aukon@eceap.eu
Ando Kiviberg Projekti peaekspert (Kohaliku tasandi reformid ja regionaalareng) ando.kiviberg@eceap.eu
Lavly Perling Projekti peaekspert (Õiguskaitse ja kohtusüsteem) lavly.perling@eceap.eu
Tiit Matsulevits Projekti ekspert (Korrakaitse ja julgeolek) tiit.matsulevits@eceap.eu
Gretlyn Kangro Projekti assistent gretlyn.kangro@eceap.eu
Aap Neljas Vanemteadur aap.neljas@eceap.eu
Raul Mälk Vanemteadur raul.malk@eceap.eu
Maarika Randmaa Raamatupidaja maarika.randmaa@eceap.eu
Kairi Keso Projekti assistent (lapsehoolduspuhkusel) kairi.keso@eceap.eu

Eksperdid

Eerik Heldna Korrakaitse ja julgeolek
Rasmus Kagge Meedia ja kommunikatsioon
Ilmar Raag Strateegiline kommunikatsioon
Raul Rebane Strateegiline kommunikatsioon ja meedia
Hannes Rumm Euroopa Liit ja kommunikatsioon
Ainar Ruussaar Ajakirjandus ja meedia
Lauri Tabur Õigusriik ja julgeolek

Nõukogu

Ekke Nõmm Esimees; Eesti Diplomaatide Kooli SA direktor
Kadri Maasik Välisministeeriumi haldusküsimuste asekantsler
Hannes Hanso Nõukogu liige
Gea Rennel Välisministeeriumi 3. büroo (Ida-Euroopa ja Kesk-Aasia büroo) direktor
Kadi Metsandi Välisministeeriumi arengukoostöö büroo direktor