Meeskond

Gert Antsu Juhataja gert.antsu@eceap.eu
Tiina Ilsen Juhataja asetäitja tiina.ilsen@eceap.eu
Elina Sulbi Projektijuht elina.sulbi@eceap.eu
Paula Kolk Projektijuht paula.kolk@eceap.eu
Alina Aruoja Projektijuht alina.aruoja@eceap.eu
Helen Soontaga Projektijuht helen.soontaga@eceap.eu
Kairi Keso Projekti assistent kairi.keso@eceap.eu
Aap Neljas Vanemteadur aap.neljas@eceap.eu
Raul Mälk Vanemteadur raul.malk@eceap.eu

Eksperdid

Artur Aukon Ajakirjandus ja meedia
Tiit Matsulevits Korrakaitse ja julgeolek
Ando Kiviberg Kohaliku tasandi reformid ja regionaalareng
Ainar Ruussaar Ajakirjandus ja meedia
Eerik Heldna Korrakaitse ja julgeolek
Rasmus Kagge Meedia ja kommunikatsioon
Hannes Rumm Euroopa Liit ja kommunikatsioon
Lauri Tabur Korrakaitse ja julgeolek

Nõukogu

Ekke Nõmm Esimees; Eesti Diplomaatide Kooli SA direktor
Kadri Maasik Välisministeeriumi haldusküsimuste asekantsler
Hannes Hanso Nõukogu liige
Gea Rennel Välisministeeriumi 3. büroo (Ida-Euroopa ja Kesk-Aasia büroo) direktor
Kadi Metsandi Välisministeeriumi arengukoostöö büroo direktor