Meeskond

Gert Antsu Juhataja gert.antsu@eceap.eu
Tiina Ilsen Juhataja asetäitja / Programmide direktor tiina.ilsen@eceap.eu
Indrek Kannik Analüüside direktor indrek.kannik@eceap.eu
Elina Sulbi Projektijuht elina.sulbi@eceap.eu
Paula Kolk Projektijuht paula.kolk@eceap.eu
Alina Aruoja Projektijuht alina.aruoja@eceap.eu
Helen Soontaga Projektijuht helen.soontaga@eceap.eu
Katrin Lugina Projektijuht katrin.lugina@eceap.eu
Anna Alen Projektijuht anna.alen@eceap.eu
Gretlyn Kangro Projekti assistent gretlyn.kangro@eceap.eu
Aap Neljas Vanemteadur aap.neljas@eceap.eu
Raul Mälk Vanemteadur raul.malk@eceap.eu
Signe Keernik Raamatupidaja signe.keernik@eceap.eu
Kairi Keso Projekti assistent (lapsehoolduspuhkusel) kairi.keso@eceap.eu

Eksperdid

Artur Aukon Ajakirjandus ja meedia
Eerik Heldna Korrakaitse ja julgeolek
Rasmus Kagge Meedia ja kommunikatsioon
Ando Kiviberg Kohaliku tasandi reformid ja regionaalareng
Tiit Matsulevits Korrakaitse ja julgeolek
Lavly Perling Õiguskaitse ja kohtusüsteem
Ilmar Raag Strateegiline kommunikatsioon
Raul Rebane Strateegiline kommunikatsioon ja meedia
Hannes Rumm Euroopa Liit ja kommunikatsioon
Ainar Ruussaar Ajakirjandus ja meedia
Lauri Tabur Õigusriik ja julgeolek

Nõukogu

Ekke Nõmm Esimees; Eesti Diplomaatide Kooli SA direktor
Kadri Maasik Välisministeeriumi haldusküsimuste asekantsler
Hannes Hanso Nõukogu liige
Gea Rennel Välisministeeriumi 3. büroo (Ida-Euroopa ja Kesk-Aasia büroo) direktor
Kadi Metsandi Välisministeeriumi arengukoostöö büroo direktor