Meeskond

Kadri Maasik Keskuse juht kadri.maasik@estdev.ee
Tiina Ilsen Juhataja asetäitja / Programmide direktor tiina.ilsen@estdev.ee
Karin Maasel Aafrika ja uute turgude osakonna juht karin.maasel@estdev.ee
Elina Sulbi Finantsjuht elina.sulbi@estdev.ee
Paula Kolk Vanemprojektijuht paula.kolk@estdev.ee
Alina Varul Vanemprojektijuht alina.varul@estdev.ee
Helen Soontaga Projektijuht helen.soontaga@estdev.ee
Katrin Lugina Projektijuht katrin.lugina@estdev.ee
Anna Alen Projektijuht anna.alen@estdev.ee
Lea Kõu Projektijuht lea.kou@estdev.ee
Gretlyn Kangro Projekti assistent gretlyn.kangro@estdev.ee
Artur Aukon Projekti peaekspert (Ajakirjandus ja meedia) artur.aukon@estdev.ee
Ando Kiviberg Projekti peaekspert (Kohaliku tasandi reformid ja regionaalareng) ando.kiviberg@estdev.ee
Lavly Perling Projekti peaekspert (Õiguskaitse ja kohtusüsteem) lavly.perling@estdev.ee
Tiit Matsulevits Projekti ekspert (Korrakaitse ja julgeolek) tiit.matsulevits@estdev.ee
Silver Loit Vanemnõunik silver.loit@estdev.ee
Aap Neljas Vanemteadur aap.neljas@estdev.ee
Maarika Randmaa Raamatupidaja maarika.randmaa@estdev.ee
Kairi Keso Projekti assistent (lapsehoolduspuhkusel) kairi.keso@estdev.ee

Eksperdid

Eerik Heldna Korrakaitse ja julgeolek
Rasmus Kagge Meedia ja kommunikatsioon
Anneli Kimber-Lindwall Strateegia ja kommunikatsioon
Ilmar Raag Strateegiline kommunikatsioon
Raul Rebane Strateegiline kommunikatsioon ja meedia
Hannes Rumm Euroopa Liit ja kommunikatsioon
Ainar Ruussaar Ajakirjandus ja meedia
Lauri Tabur Õigusriik ja julgeolek

Nõukogu

Jonatan Vseviov Välisministeeriumi kantsler (Nõukogu esimees)
Andres Rundu Välisministeeriumi välismajanduse ja arengukoostöö asekantsler
Kadi Metsandi Välisministeeriumi arengukoostöö büroo direktor
Merike Saks Rahandusministeeriumi kantsler
Agne Kuimet Arengukoostöö Ümarlaua (AKÜ) tegevjuht